BİLKENT CENTER
 

BİLKENT CENTER 20 YAŞINDA!

Bilkent Center, Ankara’nın ilk açılan alışveriş merkezlerinden biri olarak, açıldığı günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile alışveriş merkezi tanımını genişleterek yaşam merkezi kavramını sektöre kazandırmıştır. Ankara’nın en önemli lokasyonlarından Bilkent semtinde 1998 yılında hizmete giren Bilkent Center, her yaş grubuna hitap etmektedir. Bilkent Center’da 70'den fazla seçkin, kaliteli marka ve binlerce mağaza personeli ile güler yüzlü ve nitelikli bir hizmet verilmektedir. Migros, Tepe Home, Marks&Spencer, Prestige Sinemaları gibi markaların yanında, resim sanatının önde gelen sanatçıları ağırlayan, gerçekleştirilen müzayedelerle sanatseverleri bir araya getiren Bilkent Sanat Sokağı ile Bilkent Center, her türlü farklı beklentiyi tam olarak karşılamayı amaçlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Bilkent Center, bin 600 araçlık otopark kapasitesi ile  “konforlu ve güvenli alışveriş” kavramını da pekiştirmiş bir alışveriş merkezidir.

BİLKENT CENTER YENİLENEN BÖLÜMÜ İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!
Ankara’nın köklü AVM’lerinden Bilkent Center  mağaza sayısını artırarak yenilenen bölümünde  sektöründe öncü birçok mağazayı bünyesine kattı. Bilkent Center;   Avva, İpekyol, B&G Store, Praktiker, Mavi, Atasun Optik ve Flormar gibi açılan yeni mağazalarla ziyaretçilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmaya başladı. 
 
2015 yılı Şubat ayında açılan Bilkent Station projesiyle birlikte Bilkent Center Ankaralılara farklı bir soluk kazandırmayı başarmıştır.

Bilkent Center'ın yenilenen yüzü Bilkent Station!
Bilkent Station, gerek herkesi büyüleyen mimarisi, gerekse birbirinden ünlü kafe, restoranları ve eğlence mekanları ile kısa sürede Ankaralılar’ın beğenisini kazanmayı başarmıştır. Tren garı konseptine sahip Bilkent Station, içerisinde yer alan gerçek boyutlardaki vagon, süs havuzları ve duvar peyzajıyla müşterilerini sürprizlerle karşılamaktadır.
Bilkent Station, eğlencenin ve dünya mutfaklarının bir arada olduğu, günün koşuşturmacası içinde her yaştan ziyaretçinin soluklanabileceği bir durak...  Eşsiz mimarisine uygun konumlanmış birbirinden farklı lezzetler sunan restoranları ile kentin uğrak mekanları arasında öne çıkmaktadır.
Bilkent Station bünyesinde bulunan Ma&Me&PaFamily Club ise çocuklu ailelerin uğrak yeri… Çocuklar, çocuk olmanın tadını Ma&Me&PaFamilyClub’ın özenli, güvenli, eğlenceli ve “mahalle” tadındaki dünyasında çıkarırken, ebeveynleri  kulübün restoranında  dostlarıyla kalite zaman geçirebiliyor, buz pateni pistinde çocuklar ve büyükler doyasıya kayarak,  sosyal hayatlarına renk katıyorlar.
Bilkent Station’da,  gündüz çocuklarıyla zaman geçiren ailelerden, ders aralarında günün stresini atan öğrencilere, gecenin ritmine renk katmak isteyenlere kadar, bütün yaş grupları için tüm detaylar düşünülmüştür.
Bilkent Center’ın yenilenen yüzü Bilkent Station’ın ziyaretçileri kendilerini rahat ve güvende hissediyor, diledikleri gibi eğleniyor, diledikleri lezzetlerin tadına varıyor. Çocuğundan gencine, ailesinden yaşlısına kadar toplumun her kesimi burada soluklanabiliyor, hayatın rengini yakalayabiliyor.
 Ankara’da ‘Engelsiz AVM Belgesi’ne sahip ilk alışveriş merkezi olan Bilkent Center, şehir hayatının ayrılmaz bir parçası olarak görülüyor.