19 Ocak 2019
ELİF'İN DÜŞLERİ BİLKENT CENTER'DA
ELİF’İN DÜŞLERİ ÇOCUKLARA TATİL HEDİYESİ OLDU!
 
Bilkent Center çocuklara sömestr hediyesi olarak renkli bir etkinlik düzenledi. TRT Çocuk ekranında yayınlanan "Elif'in Düşleri" adlı animasyonun müzikli gösterimi 3 gün boyunca çocuklarla buluştu.
 
Bilkent Center çocukları, TRT Çocuk kanalının sevilen animasyonu Elif'in Düşleri’nin müzikli gösterisinde bir araya getirdi. Maceralarıyla minik hayranlarının gönlünde yer edinen çizgi filmin müzikali, çocukların ve ailelerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Ankara’da ilk kez yapılan gösteride çocuklar keyifli vakit geçirirken, bir yandan eğlendi diğer yandan da meyve ve sebzelerin faydaları hakkında bilgi sahibi oldu. 
 
 
ÇOCUKLAR HEYECAN İÇİNDEYDİ
Yarıyıl tatilinin hemen ardından sergilenen "Elif'in Düşleri" etkinliğinde çocuklar, Elif ve Mısır gibi sevimli kahramanları canlı olarak izleme fırsatı buldu. Televizyonda izledikleri ve hayranı oldukları karakterleri karşılarında gören minikler büyük heyecan içerisindeydi. Etkinlikte seslendirilen şarkılara eşlik eden minikler izledikleri gösteriyle hem eğlendi, hem de meyve ve sebzeler hakkında bilgi sahibi oldu. 3 gün boyunca ücretsiz olarak gerçekleşen etkinliklerde çocuklar sömestr heyecanını doyasıya yaşadı.